Praktický kurz na moři 29.4.–6.5.2023 - Malta

Kurz pořádá:
Malta - Marina Kalkara - Kalkara Marina
Kalkera, Malta
Firma Yacht Service nabízí ve spolupráci s Jirkou Rezlerem dva termíny praktického výcviku na jaře 2023. Jirka je držitelem licence pro oblast plavby A – Yachtmaster Ocean a Námořním úřadem je jmenovaným instruktorem pro praktický výcvik.
Max. počet účastníků: 6
Cena kurzu: 18 000,-Kč
 

Objednání místa v kurzu na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 604 210 675

  Cena nezahrnuje poplatky v marinách, spotřebované pohonné hmoty, závěrečný úklid lodě, tranzitlog, pobytovou taxu.
(V závislosti na počtu účastníků se celkově jedná o částku cca 155 Eur/osoba, při 6 účastnících)

Stravování na lodi po vzájemné domluvě na schůzce před kurzem.
Doprava: každý účastník si zajišťuje sám. Možné zpáteční lety: Praha – Malta a zpět (sobota/sobota) s jedním přestupem přes Frankfurt/Lufthansa nebo Curych/Swiss nebo Vídeň/airmalta. Při včasném nákupu je cena zpáteční letenky do 6.000,- Kč. Z letiště do mariny a zpět možné jet MHD autobusem + 750 m pěšky nebo si vzít taxi.
Platba: Při objednávce kurzu napište rovněž svoji adresu, na kterou Vám bude zaslaná faktura. Při uhrazení faktury v termínu, jste na kurz přihlášeni přijde Vám potvrzení a další podrobnosti.
Storno poplatky: Jestliže kurz zrušíte nejpozději 2 měsíce před zahájením kurzu, bude Vám vrácena celá částka.
Při zrušení kurzu do jednoho měsíce před zahájením, budeme hledat náhradníka. Jestliže jej najdeme, vrátíme Vám celou částku, jestliže se nikdo nepřihlásí, vrátíme Vám 50% fakturované částky.
 
 
 

Powered by iCagenda

Novinky v e-shopu Yacht Service