Dodací podmínky e-obchodu Yachtservice

Prodejcem je Martina Vejdovská - Yacht Service, Dr. Turka 485, 289 07 Libice nad Cidlinou, IČ: 01340883

 1. Práva a povinnosti prodejce
  1. Prodejce má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu uvedenou v objednávce do čtyř pracovních dnů od přijetí objednávky, v případě platby předem na účet do tří pracovních dnů od přijetí platby. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnou vyřízení objednávky pokud je doručovací adresa pochybná. O tomto odmítnutí zašleme informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
  2. V případě objednávky s platbou na fakturu (pouze pro školicí střediska) si prodávající vyhrazuje právo vyřízení objednávky odložit do té doby, než daný zákazník uhradí svojí předcházející objednávku.
  3. Za splnění podmínek uvedených v bodě 2.4. a v reklamačním řádu prodejce vrátí částku zaplacenou nakupujícím, za vrácené zboží poštovní poukázkou na adresu, na kterou bylo toto zboží původně odesláno, a to do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodávající nevrací částku za balné a poštovné.
  4. Prodávají se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k vyřízení objednávky nakupujícího a že podle bodu 2.5. údaje o tomto nakupujícím vymaže z databáze zákazníků.
  5. Pokud nakupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží podle bodu 2.2., prodávající má práva odmítnout vyřizování dalších objednávek tohoto nakupujícího.
 1. Práva a povinnosti nakupujícího
  1. Nakupující uvede správnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
  2. Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží, poštovné a balné.
  3. Na základě zákona č. 367/2000 Sb. Má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené (prodejce nevrací částku zaplacenou za poštovné a balné). Vrácené zboží musí být neporušené, bez známek užívání nebo opotřebení, dobře zabalené a schopné dalšího prodeje. Nakupující musí odeslat zboží do 14 dnů od jeho obdržení. Nakupující doručí zboží osobně nebo doporučeně poštou na adresu prodejce. Do vrácené zásilky vložte prosím příjmový doklad za zboží, případně kopii faktury.
  4. Nakupující má právo na výmaz svých osobních údajů z databáze zákazníků a to na základě písemné žádosti zaslané na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Nákupy ze zahraničí
  1. Objednané zboží bude do zahraničí zasláno prostřednictvím České pošty. Zákazníci si mohou vybrat mezi zásilkou ekonomickou (po zemi/lodí) nebo prioritní (letecky). Výpočet poštovného bude proveden podle sazebníku České pošty.
   Za základ je brána celková hmotnost zásilky, zvolená destinace a způsob dopravy. Přesnou výši poštovného se dozvíte před odesláním zásilky. U objednávek účtujeme balné ve výši 40,-Kč.
  2. Expediční lhůta pro zásilky do zahraničí je 5 pracovních dní od připsání úhrady na náš účet.
  3. Platba bude provedena bezhotovostním převodem na náš účet v českých korunách (CZK) na: číslo účtu: 78-8851910287/0100, SWIFT kód banky: KOMBCZPPXXX, mezinárodní číslo účtu (IBAN): CZ9301000000788851910287

Novinky v e-shopu Yacht Service